Partneři

Partneři parku U Tří pávů

Velký dík za podporu při obnově, údržbě a také tvorbě programové náplně patří Městu Kutná Hora, které je vlastníkem parku U Tří pávů a které svěřilo péči o toto výjimečné místo Kutnohorsku o.p.s.

Za podporu a spolupráci děkujeme Vodohospodářské společnosti Vrchlice - Maleč, a.s. a Městským lesům a rybníkům Kutná Hora, spol. s r. o.

Významným partnerem je TPCA Partnerství pro Kolínsko, které nás podpořilo v roce 2011 částkou 200.000 Kč a pomohlo tak vybavit park hracími prvky a postavit nové jeviště s hledištěm.

Dalšími velmi významnými partnery jsou Dobročinný fond Philip Morris ČR a Nadační fond Slunce pro všechny, kteří poskytli částku 250 000 Kč na obnovu třetí, dosud trochu opomíjené části parku. Tato obnova proběhla v roce 2014 a jejím cílem bylo dotvoření veřejného prostranství pro odpočinek i pro zábavu přímo v centru města Kutná Hora.

Za pomoc a spolupráci při údržbě parku děkujeme Technickým službám Kutná Hora.

Za podporu a spolupráci děkujeme Lepšímu místu a spolku Kultura do města!!

Děkujeme také společnosti Foxconn Technology Kutná Hora, která se snaží již několik let zvelebovat Kutnou Horu. Jeden z prvních ročníků začali na podzim zkrášlením parku U Tří pávů. Zpevnili a nově natřeli podium, okolní lavičky i dřevěné stánky, vyčistili a posekali porost a park celkově upravili.

předchozí měsíc
další měsíc